23 Ağustos 2009 Pazar

Şımarmayınız hih.

Evet sevgili ziyaretçiler ve mıttımsı şahıslar.Sakın sakın alınmayınız, moronluk yapmayınız okey? birazdan bonyo (bonyo ne ki?) giderlerinizden çıkıp beyninizi ele geçirmeyi planlıyorum ya da müğnağsip yerlerinize anten takabilmek.

Bu blog sizin yüzüsuyuhurmetinize kurulmadı.Çoktaaaağğn vardı.Biz de efem forumumuzun güz'ide kişilerini buraya şeyaparak renk katalım dedik.Sarı, ampul sarısı.

Bazı arkadaşlar blog'umzu çekemedi ki (bunlar senin cümlelerin mıt.) anten takmak istedi! Hayır bu ğrenç bir espriydi ve blog'a yazmamalıydım.Kim kimi çekemiyor belliydi ve uf, abim işten çıkmıştı, kriz bizi vurmuştu, anten bile alamayacak kadar parasızdım. :P şattafakap! (moron yerine.)

Sadece dediğim dedik, çaldığım düdük insanlar vardı ve biz çok sıkılıyorduk, kahretsin!Sadece umudumuz insanların biraz at gözlüksüz kalabilmesiydi ve bunu başaramayanlar çoğunluktaydı.Biz insanların fikirlerine saygı göstermeye çalışmaya çalışıyorduk.Ne kadar başarılıydık bilinmez.Ama kendi dediğini direten beyinler ve yalakalıklar oldukça bu imkansızdı.Sanırım hala anlamamış.

Sayfalar dolusu yazamayacağım bu kişi için.

Kömürünü, at gözlüğünü, antenini al da gel, okey? :)

Hiç yorum yok: